Ergonomia prostych rozwiązań

Nadszedł czas na remont łazienki lub jej odświeżenie? Podpowiadamy, jak w łatwy i niedrogi sposób wyposażyć łazienkę w wysokiej klasy armaturę łazienkową. Warto wybierać baterie łączące w sobie wszechstronność i atrakcyjną cenę.

Najważniejszym elementem łazienki, w zasadniczy sposób wpływającym na jej funkcjonalność, jest armatura łazienkowa. Dlatego niezwykle ważne jest umiejętne jej dobranie w czasie remontu lub metamorfozy łazienki. Do tego, żeby nie nadwyrężyć domowego budżetu dobrze jest wybierać warianty, które są zarówno funkcjonalne, jak i w dobrej cenie. A jest to możliwe dzięki innowacyjnej serii KLUDI PURE&EASY. Nowoczesną linię tej armatury łazienkowej docenią osoby otwarte, prowadzące aktywny styl życia. Kolekcję charakteryzuje mocno zarysowana sylwetka oraz przykuwające uwagę detale.

Nietuzinkowa armatura łazienkowa

Na zdjęciu armatura łazienkowa z serii KLUDI PURE&EASY
Bateria umywalkowa KLUDI PURE&EASY
Na zdjęciu przedstawiono armaturę łazienkową KLUDI PURE&EASY White
Bateria umywalkowa KLUDI PURE&EASY White
Na zdjęciu widoczna jest armatura łazienkowa wannowo-umywalkowa KLUDI PURE&EASY
Bateria wannowo-natryskowa KLUDI PURE&EASY

W nowoczesne wnętrza świetnie wpisuje się dynamiczny kształt armatury łazienkowej. Królują tu proste formy, ciekawe zestawienia kolorystyczne i niebanalne wzornictwo. Przemyślany design uwidacznia się w takich detalach, jak lekko pochylony korpus baterii, idealnie gładka chromowana powierzchnia, ergonomiczny uchwyt, a także doskonale wyprofilowana wylewka zapobiegająca rozpryskiwaniu się wody.

Projektanci stawiają na wszechstronność oferty armatury łazienkowej, uwzględniając rozwiązania pasujące zarówno do strefy umywalkowej, jak i natrysku oraz wanny. Baterie umywalkowe o różnych wysokościach korpusu pozwalają na optymalne dopasowanie do kształtu i rozmiaru umywalki. Baterie podtynkowe świetnie sprawdzą się w małych łazienkach, pozwalając na oszczędność miejsca (cała instalacja schowana jest w ścianie) oraz zachowanie jednolitego, monolitycznego stylu aranżacji.

Ponadto, w sklepach bez problemu znajdziemy armaturę łazienkową w różnych wariantach kolorystycznych, a także modele przeznaczone dla bardziej wymagających grup użytkowników. Dobrym przykładem będzie tu medyczna armatura łazienkowa, przeznaczonadla osób starszych i z niepełnosprawnością– dłuższy, specjalnie wyprofilowany uchwyt pozwala na większą swobodę użytkowania.

Nie bez znaczenia jest również ekologia – nowoczesna armatura łazienkowa cechuje się niższym przepływem wody (nawet do 2litrów na minutę) przy jednoczesnym zachowaniu komfortu użytkowania.

Bo ważna jest jakość

Istotny jest wybór armatury łazienkowej dopracowanej w każdym detalu, od najmniejszego komponentu, przez doskonałą precyzję wykonania, po całość procesu produkcyjnego. Renomowane firmy produkują swoją armaturę łazienkową w Europie, a ich produkty uzyskują liczne certyfikaty jakości i międzynarodowe nagrody w dziedzinie funkcjonalności i designu.