Piękno ukryte w geometrycznej formie

Beton, drewno, metal nadają wnętrzu purystyczny charakter, a naturalne kolory ziemi i przyjemne w dotyku formy kreują odpowiednią atmosferę wnętrza i powodują, że czujemy się w nim dobrze. Mając to na uwadze, projektanci proponują armaturę łazienkową, która odpowiada nowoczesnym trendom, stanowiąc idealne wyważenie między oszczędnym minimalizmem a łagodną, delikatną formą. 

Szybkie tempo życia sprawia, że chętniej aranżujemy wnętrza w minimalistycznym stylu, w których na pierwszy plan wysuwają się proste i funkcjonalne formy. W ten sposób usuwamy zbędne przedmioty z domu, który ma koić nasze zmysły po całym dniu pracy. Przekłada się to aranżację całego domu, również łazienki, w której króluje zredukowany design armatury łazienkowej.

Armatura łazienkowa – prosto i z klasą

Design oparty na prostych, geometrycznych formach przełamywanyjest łagodnymi liniami i delikatnymi zaokrągleniami armatury łazienkowej. Płynne przejścia między korpusem, wylewką a uchwytem baterii nadają całości lekki, subtelny kształt. Jednocześnie – stają się przeciwwagą dla surowej, geometrycznej podstawy.

Armatura łazienkowa zachwyca kunsztem wykonania przejawiającym się w doskonale wykończonej chromowanej powierzchni i dopracowanych do perfekcji detalach. Projektanci stawiają na zaawansowaną funkcjonalność. To wszystko zostało zawarte w nowej serii armatury łazienkowej KLUDI ZENTA SL – ergonomiczny, idealnie układający się w dłoni uchwyt, wysokiej klasy głowice ceramiczne, cienki korpus baterii pozwalający na montaż blisko ściany, a tym samym – oszczędność miejsca – to tylko niektóre z funkcji tej baterii.

Na zdjęciu bateria z bocznym sterowaniem z serii KLUDI ZENTA SL

Bateria z bocznym sterowaniem KLUDI ZENTA SL

Na zdjęciu widać baterię ścienną KLUDI ZENTA SL

Bateria ścienna KLUDI ZENTA SL

Na zdjęciu zaprezentowana jest bateria umywalkowa KLUDI ZENTA SL

Bateria umywalkowa KLUDI ZENTA SL

Inspiracje geometryczne

W łazience stawiamy na harmonię i geometryczne kształty. Nie dotyczy to tylko armatury łazienkowej – motyw przejawia się w całej aranżacji. Geometryczne formy przybiera ceramika łazienkowa: prostokątna wanna, miska WC, owalna umywalka – a to tylko kilka przykładów. Duże pole do popisu dają nam również ściany, na których można bawić się różnymi sposobami układania płytek.