Siła kontrastu

Dobra wiadomość dla wielbicieli pięknego designu – kontrasty na dobre zadomowiły się w łazienkowym wnętrzu. Bez problemu można kupić wyjątkową armaturę łazienkową w czerni, którą w prosty sposób można zestawić klasyczną bielą. Intrygująca forma w połączeniu z modną kolorystyką to propozycja dla wszystkich, którzy cenią niebanalne rozwiązania w łazience.

Starannie dobrane dodatki stanowią ważny element każdej aranżacji. Kreują określony charakter i nadają ton pozostałym elementom wnętrza. Gra kolorami to świetny sposób na piękne wnętrze, a jednocześnie – kreatywna zabawa, która może okazać się przyjemnością dla niejednego z nas. W tej roli dobrze odnajduje się również designerska armatura łazienkowa.

Armatura łazienkowa w czerni

Armatura łazienkowa o czarnej matowej powierzchni idealnie współgra z jasną aranżacją, przełamując dominującą kolorystykę. Czarne baterie umywalkowe świetnie odnajdą się w towarzystwie białej ceramiki o soft-purystycznych kształtach. W strefie natrysku piękny design możemy wprowadzić poprzez zestawienie czarnej armatury łazienkowej z białą powierzchnią ścian. Zamiast tradycyjnych płytek, możemy zdecydować się na pobielaną, rustykalną cegłę, która stworzy dodatkowy, intrygujący klimat. Kabina typu walk-in o czarnych profilach doskonale dopełni całość.

Na zdjęciu widoczna jest armatura umywalkowa KLUDI BALANCE BLACK

Armatura umywalkowa KLUDI BALANCE BLACK

Na zdjęciu widać baterie z serii KLUDI BALANCE BLACK

Armatura KLUDI BALANCE BLACK

Stawiamy na jakość

Oprócz idealnych połączeń kolorystycznych, liczy się również jakość wykonania i funkcjonalność poszczególnych elementów aranżacji. Baterie z serii KLUDI BALANCE BLACK cechują przemyślane detale – ergonomiczny, uniesiony do góry uchwyt, lekko pochylony korpus baterii oraz precyzyjnie wykonana powierzchnia – odporna na uszkodzenia i łatwa w pielęgnacji.

Aranżacja łazienki to nie lada wyzwanie. Dobrze przemyślany projekt i odpowiedni dobór produktów – to nie wszystko. Dziś liczy się również odpowiedni klimat wnętrza. Warto więc sięgać po ciekawe dodatki i nie bać się odważnych zestawień. Pomogą nam one osiągnąć niebanalny efekt – łazienkę wyrazistą, o wyjątkowym charakterze.