System natryskowy. Funkcjonalność na najwyższym poziomie

Podczas wyboru systemu natryskowego trzeba zwrócić uwagę na kilka najważniejszych aspektów. A mianowicie – armatura łazienkowa to nie tylko piękny design, lecz także wysoka jakość materiałów oraz zaawansowane funkcje, dzięki którym codzienna higiena staje się prawdziwą przyjemnością.

Na najwyższą jakość użytkowania armatury łazienkowej wpływa wiele czynników, m.in. smukła forma deszczownicy i idealnie wyprofilowana rączka natrysku. Deszczownice mogą przybierać różne kształty, od prostokątów przez kwadraty, po owalne formy. Z pewnością ciekawą propozycją jest system natryskowy KLUDI COCKPIT DISCOVERY, którego deszczownica ma prostokątny kształt o wymiarze 400x260 mm. Zaletą takiej armatury łazienkowej jest to, że strumień wody obejmuje całe ciało, co zdecydowanie wpływa na wygodę użytkowania.

Armatura łazienkowa – co jeszcze jest ważne?

Warto też zwrócić uwagę na rączkę natrysku – świetnie sprawdzi się wariant oparty na ruchomym uchwycie, którego nachylenie można regulować w zakresie 75°. Niezwykłą funkcjonalnością charakteryzują się zestawy z wygodną, specjalnie wyprofilowaną półką, która z powodzeniem pomieści ulubione kosmetyki i przybory kąpielowe, dzięki temuwszystkie potrzebne akcesoria kąpielowe będą zawsze pod ręką – półka o optymalnym rozmiarze powinna mieć szerokość 550 mm. Kolejnym udogodnieniem, które doceni każdy miłośnik odprężających kąpieli są intuicyjne pokrętła, których sterowanie odbywa się bez konieczności naciskania poszczególnych elementów. Z kolei panel sterowania armatury łazienkowej pochylony pod kątem 40° znacznie ułatwia korzystanie z prysznica.

Jakie materiały?

Nie bez znaczenia pozostaje również wysoka jakość materiałów, z których wykonano poszczególne elementy armatury łazienkowej. Bardzo trwałym i odpornym na korozję materiałem jest aluminium – to właśnie z niego powinna być wykonana półka pod prysznicem. Pokrętła oraz obudowa baterii wykonane z solidnego metalu pokrytego chromem to gwarancja trwałości na długie lata.

Zdjęcie detali zestawu natryskowego KLUDI COCKPIT
Półka jest idealnie zintegrowana z całością.
Zdjęcie detali prysznicowego zestawu natryskowego KLUDI COCKPIT
Kształt rączki natryskowej zwiększa komfort użytkowania.
Aranżacja łazienki z zestawem prysznicowym KLUDI COCKPIT
KLUDI COCKPIT discovery to przemyślana forma i oszczędny design.